×

Lubuska Liga Biegowa w Pałacu Książęcym

Możliwość komentowania Lubuska Liga Biegowa w Pałacu Książęcym została wyłączona

W ostatnią niedzielę odbyło się uroczyste podsumowanie Lubuskiej Ligi Biegowej. W Pałacu Książęcym w Żaganiu odbyło się wręczenie nagród dla najlepszych zawodników mijającego sezonu.

Podczas uroczystej gali wręczono nagrody dla najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach. Na najwyższym stopniu podium w kategorii K40 stanęła Joanna Woźniak-Cieślar, druga w kategorii K50 była Jadwiga Czerska, a trzecie miejsca zajęli: Józefa Ruda (K50), Jakub Jamrozik (M20) i Adam Zakrzewski (M30).

Tuż za podium uplasowała się Katarzyna Malinowska-Nguyen, która może się pochwalić znalezieniem się w gronie zaledwie 19 osób, które ukończyły wszystkie dziesięć biegów wchodzących w skład Lubuskiej Ligi Biegowej. Podobnym wyczynem może się pochwalić Maciej Włudarski. W nagrodę otrzymali vouchery upoważniające do 50-procentowej zniżki przy zapisach na wszystkie biegi Lubuskiej Ligi Biegowej w 2017 roku.